• pl
  • en
  • de
  • ru

КОНТАКТЫ

Firma Kowalski
Sławomir Kowalski
ul. Arciszewskich 22
Nietążkowo
64-030 Śmigiel
NIP 698 100 28 22
REGON 410238193

WŁAŚCICIEL:

Sław
omir Kowalski
e-mail: info@firma-kowalski.pl
tel. 601 678 377

Joanna Kowalska
e-mail: a.kowalska@firma-kowalski.pl
tel. 605 481 620


DYREKTOR HANDLOWY:
Krzysztof Paluszczak
e-mail: k.paluszczak@firma-kowalski.pl
tel. +48 531 830 059


Oddział NIETĄŻKOWO

ul. Arciszewskich 22, Nietążkowo,
64 - 030 Śmigiel
e-mail: nietazkowo@firma-kowalski.pl

Magdalena Szczepanik- Księgowa
tel./fax (65) 518 96 22
e-mail: m.szczepanik@firma-kowalski.pl

Natalia Gruszczyńska- Obsługa Klienta
tel./fax (65) 518 96 22
e-mail: n.gruszczynska@firma-kowalski.pl


Oddział WSCHOWA

ul. Kolejowa 1, 67 - 400 Wschowa
e-mail: wschowa@firma-kowalski.pl 

Kinga Wasielewska - Dyrektor Oddziału
e-mail: k.wasielewska@firma-kowalski.pl
tel. 607 458 209

Joanna Frąckowiak- Obsługa Klienta
e-mail: wschowa@firma-kowalski.pl
tel./fax 65 540 23 17
tel. 781 130 188 

Oddział BUK
ul. Dworcowa 115 64-320 Buk

tel./fax (61) 814 05 71

Ewa Mikołajczak -Obsługa Klienta
e-mail: buk@firma-kowalski.pl
tel./fax 61 814 05 71
tel. 600 487 698

 

 

Po godzinach

Kowal Extreme off-road Piłka halowa Motocross Pogoń Śmigiel UKS Śmigiel Grom Czacz UKS Nietążkowo
Firma Kowalski Sławomir Kowalski 64-030 Śmigiel, NIETĄŻKOWO ul. Arciszewskich 22 tel/fax 65 518 96 22
realizacja: Studio Fabryka