• pl
  • en
  • de
  • ru

Firma

"...Odpady stały się problemem współczesnych czasów. Ich produkcja rośnie w zastraszającym tempie, a konsekwencja ich niewłaściwego składowania skutkują chorobami cywilizacyjnymi oraz zanieczyszczeniem środowiska. Rozwiązaniem tego problemu jest selektywna zbiórka odpadów wtórnych oraz recycling, dzięki którym wiele odpadów przy minimalnym nakładzie pracy staje się z powrotem surowcem nadającym się do dalszego wykorzystania..."

 

 

 

Firma Kowalski działa na rynku nieprzerwnie od 1995 roku, konsekwentnie realizując swoją misję, nakierowaną na maksymalizację zadowolenia swoich Klientów. Solidność oraz rzetelność świadczonych przez nas usług doprowadziły do zwiększenia skali prowadzonej przez nas działalności oraz otwarcia nowych placówek handlowych na terenie całej Polski. Profil działalności firmy podzielony został na dwie podstawowe gałęzie:
 - handel hurtowy oraz detaliczny wyrobami węglowymi najwyższej jakości,
 - handel oraz recycling surowców wtórnych.
Wszelkie nasze działania opierają się na specjalistycznych zezwoleniach oraz koncesjach wymaganych odpowiednimi ustawami. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu i legalności działania. Jako dobrze zorganizowana i społecznie odpowiedzialna firma oferujemy szereg udogodnień, dzięki którym możemy zaoferować Państwu profesjonalną oraz kompleksową obsługę. Ciągłe inwestycje pozwalają unowocześniać nasze przedsiębiorstwo oraz zaoferować konkurencyjne warunki współpracy.  Obsługa naszych klientów odbywa się z wykorzystaniem :
- kontenerów różnej pojemności, podstawianych na życzenie w miejscu odbioru odpadów,
- nowoczesnego taboru przystosowanego do przewozu towarów,
- elektronicznych wag samochodowych,
- specjalistycznego sprzętu, przystosowanego do pracy w recyclingu,
- sortowni,
- bocznicy kolejowej.

Wszystkie powyższe atuty w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą oraz terminowymi płatnościami czynią z nas pożądanych partnerów w relacjach biznesowych.

Z wyrazami szacunku
Sławomir Kowalski

Po godzinach

Kowal Extreme off-road Piłka halowa Motocross Pogoń Śmigiel UKS Śmigiel Grom Czacz UKS Nietążkowo
Firma Kowalski Sławomir Kowalski 64-030 Śmigiel, NIETĄŻKOWO ul. Arciszewskich 22 tel/fax 65 518 96 22
realizacja: Studio Fabryka